Ich u艣miech nasz膮 rado艣ci膮

Fundacja Entraide jest polsk膮 fundacj膮 po偶ytku publicznego, kt贸ra od 25 lat stara si臋 przychodzi膰 z pomoc膮 najbardziej potrzebuj膮cym Polakom.

Nasza filozofia jest prosta : oferujemy konkretn膮, szybk膮 i transparentn膮 pomoc.

Fundacja Entraide to...

Skuteczno艣膰

Nie mamy koszt贸w w艂asnych, wi臋c ca艂o艣膰 艣rodk贸w przeznaczmy na dzia艂alno艣膰 statutow膮 鈥 dzi臋ki swoim niewielkim rozmiarom, Entraide mo偶e bardzo szybko reagowa膰 na pro艣by o wsparcie i udost臋pni膰 potrzebne 艣rodki w ci膮gu kilku dni.

Blisko艣膰

Entraide jest niewielk膮 struktur膮, wszyscy wolontariusze znaj膮 si臋 osobi艣cie, i znaj膮 r贸wnie偶 osoby kieruj膮ce wsp贸艂pracuj膮cymi z nami o艣rodkami.

Wierno艣膰

Entraide powsta艂a w 1995 roku i od tej pory wiernie towarzyszy kilkunastu polskim zak艂adom opieku艅czym. To tak偶e wierni wolontariusze, niekt贸rzy od ponad 20 lat dzia艂aj膮cy w fundacji i wspieraj膮cy nowo przyby艂ych.

Pomoc

Pom贸偶cie nam realizowa膰 nasze zadania, poprzez darowizn臋 pieni臋偶n膮, rzeczow膮 lub w inny spos贸b.

Fundacja Entraide jest organizacj膮 charytatywn膮 pomagaj膮c膮 osobom potrzebuj膮cym wsparcia w Polsce

Konto bankowe :聽Banque Santander聽93 1090 2590 0000 0001 4416 3603

Konto dla wp艂at na fundusz stypendialny:聽Banque Santander聽30 1090 2590 0000 0001 4416 3573

Patrtnerzy

Fundacja Entraide 漏 2020. All rights reserved.