Jak pom贸c
Jak nam pom贸c ?
Macie ochot臋 nas wspom贸c?
Oto kilka sposob贸w :

Join us

Zosta艅 aktywnym cz艂onkiem Entraide i bierz udzia艂 w naszych akcjach, stale lub od czasu do czasu !

B臋dziemy szcz臋艣liwi mog膮c Was przyj膮膰 w szeregi wolontariuszy naszej Fundacji聽!聽

Zbi贸rka 1%

Polska administracja podatkowa pozwala na przeznaczenie 1% podatku od dochodu na wybran膮 przez siebie organizacj臋 po偶ytku publicznego.

Wskazuj膮c Entraide jako beneficjenta, zasilaj膮 Pa艅stwo bezpo艣rednio (i anonimowo) konto Fundacji. Dary otrzymane w ramach 1% stanowi膮 nasze podstawowe 藕r贸d艂o dochod贸w. To chyba najlepiej 艣wiadczy o jego znaczeniu !

Warto te偶 zaznaczy膰, 偶e w przypadku, kiedy podatnik nie wyznaczy beneficjenta, suma ta jest przejmowana przez pa艅stwo polskie.

Sponsoring

Proponujemy Pa艅stwu sponsorowanie m艂odego Polaka z niezamo偶nej rodziny tak, by pom贸c mu w nauce : zakup ksi膮偶ek, op艂acenie posi艂k贸w w szkolnej sto艂贸wce, bilet贸w na transport etc.

W tym celu wp艂acaj膮 Pa艅stwo sum臋 1聽260 PLN rocznie, jednorazowo lub w kilku ratach, wed艂ug uznania.

Darowizny pieni臋偶ne od os贸b prywatnych lub przedsi臋biorstw

Mo偶na r贸wnie偶 wspom贸c Entraide dokonuj膮c na nasz膮 rzecz darowizny, nawet na niewielk膮 sum臋. Nasze dane bankowe znajd膮 Pa艅stwo w zak艂adce 鈥濳ontakt鈥. Jeste艣my bardzo wdzi臋czni za ka偶d膮 pomoc, niezale偶nie od kwoty, i bardzo Pa艅stwu za ni膮 dzi臋kujemy.

Prosz臋 r贸wnie偶 mie膰 艣wiadomo艣膰 tego, 偶e darowizny mo偶na odlicza膰 od podatku dochodowego (dokonuj膮c wp艂aty przelewem bankowym).

Pomoc

Pom贸偶cie nam realizowa膰 nasze zadania, poprzez darowizn臋 pieni臋偶n膮, rzeczow膮 lub w inny spos贸b.

Fundacja Entraide jest organizacj膮 charytatywn膮 pomagaj膮c膮 osobom potrzebuj膮cym wsparcia w Polsce

Konto bankowe :聽Banque Santander聽93 1090 2590 0000 0001 4416 3603

Konto dla wp艂at na fundusz stypendialny:聽Banque Santander聽30 1090 2590 0000 0001 4416 3573

Patrtnerzy

Fundacja Entraide 漏 2020. All rights reserved.